Intencje modlitewne do Św. Rity

Intencje modlitewne do Św. Rity.

To, za co chcemy się modlić do Św. Rity, zależy od nas samych. Może być to modlitwa o zdrowie do najbliższych czy swoje, za powodzenie w rodzinie czy bezpieczną wyprawę. Wspólnie możemy zadbać o nasze intencje modlitewne. Dołącz do osób, którzy modlą się do Św. Rity. Pozostaw tutaj swoją intencję i zaufaj Św. Ricie.

26 komentarzy do “Intencje modlitewne do Św. Rity”

  • Św Rito pomóż uratować moje małżeństwo , potrzebujemy własnego mieszkania, nie stać nas na nie, zdolności kredytowej brak potrzebujemy Twojej pomocy orędowniczko w sprawach beznadziejnych.

   Odpowiedz
 1. Proszę aby za wstawiennictwem Świętej Rity na chwale Boga miłosiernego i wszechmogacego, wszystkie moje Bogu wiadome intencje doszły do skutku. Bóg zapłać Sylwia

  Odpowiedz
 2. Święta Rito, proszę w intencji mojego Syna Michała: o spokój ducha, zdrowie, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie egzaminu poprawkowego matury z matematyki. Martwi się tym, brakuje mu pewności siebie, a to dobry i wartościowy człowiek, który ma plany i marzenia. Niech każdego dnia Bóg darzy Go Łaską a ludzie dobrocią.

  Odpowiedz
 3. Prośba o łaskę uratowania mojego małżeństwa. Proszę o uwolnienie mojego męża spod złego, toksycznego wpływu jego matki. Prośba żeby zaczął myśleć samodzielnie i stał się dobry dla mnie i naszej córeczki. A także prośba o dar macierzyństwa – prośba o drugie dziecko. Chciałabym zostać jeszcze raz mamą, aby nasza córeczka miała rodzeństwo.

  Odpowiedz
 4. O skuteczne leczenie, dobre wyniki najbliższego tomografu i wyleczenie mojej mamy Małgorzaty z przerzutów nowotworowych. Aby podniosła się z depresji spowodowanej chorobą i aby zniknęły zaburzenia mowy spowodowane lekami

  Odpowiedz
 5. O pokój na świecie i zaprzestanie bezsensownych wojen.
  O duchowe odrodzenie świata.
  O nawrócenia.
  O Bożą Moc w pracy, życiu i wszystkich sprawach Bogu wiadomych.
  O pomoc w sprawach naprawczych w mieszkaniu.
  O zdrowie duszy i ciała.
  Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

  Odpowiedz
 6. Kochana Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej ukochanej Karolinki.
  Proszę również o uzdrowienie naszej relacji i o to żebyśmy mogli żyć razem w zgodzie , szczęściu i wzajemnym wspieraniu się.
  Wstawiaj się za nas u Boga każdego dnia.
  Serdeczne Bóg zapłać

  Odpowiedz
 7. Święta Rito proszę wstaw się u Boga Wszechmogącego wyproś zdrowie i pomyślność w życiu dla Karoliny. Niech pozna kogoś wartościowego i ułoży sobie życie.
  Pragnę jej szczęścia.
  Bóg zapłać

  Odpowiedz
 8. Święty roto proszę o modlitwę w maju idę zanieść dokumenty w sprawie pracy do przedszkola integracyjnego. Dziś pisałam z dyrekcja Proszę dopomóż by się dyrekcji spodobały i dała zielone światło o staż lub pracę amen

  Odpowiedz
 9. SW RITO PROSZE O MODLITWE ZA MEZA MA RAKA I ZA MNIE ZEBYM BYLA PRZY NIM ZA SYNA I SYNOWA BARDZO MI POMAGAJA PROSZE O CUD ZDROWIA I FINANSOWY BO TO TAK BARDZO KOSZTUJE POMOZ

  Odpowiedz
 10. Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy Zofii, żeby pokonała chorobę nowotworową i wróciła do pełni sił oraz o modlitwę za zdrowie mojego taty Andrzeja, aby przebyty zabieg przyniósł mu poprawę zdrowia i wyleczenie problemów kardiologicznych. Proszę o modlitwę za wskrzeszenie uczucia szczerej miłości pomiędzy mną a ukochanym Rafałem, abyśmy mogli jak najszybciej założyć wspólnie szczęśliwą rodzinę i budować razem wspólną przyszłość.
  Proszę o siłę dla dla rodziców, dla mnie, i ukochanego na przetrwanie tego trudnego czasu, nim modlitwa zostanie wysłuchana.
  Czuję bezsilność, ale wierzę że modlitwy zostaną wysłuchane. Bóg zapła

  Odpowiedz
 11. SW RITO PROSZE O MODLITWE ZA MEZEM LESZKIEM MA RAKA POMOZ ZATRZYMAC TE CHOROBE PROSZE O MODLITWE ZA MNA ZEBYM MOGLA GO WSPIERAC POMOZ TEZ W FINANSACH JESTESMY BIEDNYMI EMERYTAMI I NIERAZ NIE STAC NAS NA LEKI POMOZ BLAGAM MALGORZATA

  Odpowiedz

Dodaj komentarz