Modlitwa do Tadeusza Judy o uproszenie łask

Modlitwa do św. Tadeusza Judy o uproszenie łask

Święty Judo Tadeuszu,

Ty, który jesteś znany jako patron spraw beznadziejnych i ucieczka dla tych, którzy utracili nadzieję, zwracam się do Ciebie z pokorą i ufnością, błagając o Twoje wstawiennictwo.

Wiem, że moje grzechy i zaniedbania oddaliły mnie od Boga, ale wierzę w Twoją potężną modlitwę i miłosierdzie. Proszę Cię, Święty Judo Tadeuszu, abyś wyprosił mi u Boga łaski, których tak bardzo potrzebuję.

Proszę Cię o:

  • (wymień konkretne łaski, o które prosisz)

Ufam, że Twoja miłość i współczucie dla grzeszników obejmą mnie i pomogą mi powrócić na drogę zbawienia. Obiecuję, że będę się starał żyć bardziej po chrześcijańsku i naśladować Twoją wiarę i gorliwość.

Błagam Cię, Święty Judo Tadeuszu, nie odrzucaj mojej prośby. Bądź moim orędownikiem u Boga i pomóż mi uzyskać łaskę, której tak bardzo potrzebuję.

Amen.

Dodatkowe modlitwy:

  • Możesz dodać do tej modlitwy swoje osobiste intencje i prośby.
  • Możesz również modlić się nowenną do Świętego Judy Tadeusza, która trwa dziewięć dni.
  • Możesz nosić medalik Świętego Judy Tadeusza lub umieścić jego obraz w swoim domu jako przypomnienie o jego opiece.

Pamiętaj, że Święty Judo Tadeusz jest zawsze gotów wysłuchać modlitw tych, którzy zwracają się do niego z wiarą i ufnością. Nie trać nadziei i módl się z całego serca.

Modlitwa o pokój i jedność

Święty Judo Tadeuszu, Proszę Cię o pokój i jedność na świecie. Módl się za tych, którzy cierpią z powodu wojny, przemocy i prześladowań. Pomóż nam budować mosty pokoju i zrozumienia między ludźmi. Naucz nas przebaczać i kochać naszych wrogów. Módl się za tych, którzy stracili nadzieję i wiarę. Pomóż im odnaleźć drogę do Boga i do pokoju w swoich sercach. Prosimy Cię o to przez Jezusa Chrystusa, naszego Pana.

Amen.

Dodaj komentarz