Gebetsanliegen an St.. Rity

Gebetsanliegen an St.. Rity.

Zu, für das, was wir beten wollen zum Hl.. Rity, hängt von uns selbst ab. Es kann ein Gebet für die Gesundheit Ihrer Lieben oder Ihrer eigenen sein, für den Erfolg in der Familie oder für eine sichere Reise. Wspólnie możemy zadbać o nasze Gebetsabsichten. Schließen Sie sich den Menschen an, die beten zu St.. Rity. Hinterlasse hier deine Absicht und vertraue Saint. Ricie.

25 Gedanken zu “Gebetsanliegen an St.. Rity”

  • Św Rito pomóż uratować moje małżeństwo , potrzebujemy własnego mieszkania, nie stać nas na nie, zdolności kredytowej brak potrzebujemy Twojej pomocy orędowniczko w sprawach beznadziejnych.

   Antworten
 1. Proszę aby za wstawiennictwem Świętej Rity na chwale Boga miłosiernego i wszechmogacego, wszystkie moje Bogu wiadome intencje doszły do skutku. Bóg zapłać Sylwia

  Antworten
 2. Heilige Rita, proszę w intencji mojego Syna Michała: Für Seelenfrieden, Gesundheit, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie egzaminu poprawkowego matury z matematyki. Martwi się tym, brakuje mu pewności siebie, a to dobry i wartościowy człowiek, który ma plany i marzenia. Niech każdego dnia Bóg darzy Go Łaską a ludzie dobrocią.

  Antworten
 3. Prośba o łaskę uratowania mojego małżeństwa. Proszę o uwolnienie mojego męża spod złego, toksycznego wpływu jego matki. Prośba żeby zaczął myśleć samodzielnie i stał się dobry dla mnie i naszej córeczki. A także prośba o dar macierzyństwa – prośba o drugie dziecko. Chciałabym zostać jeszcze raz mamą, aby nasza córeczka miała rodzeństwo.

  Antworten
 4. O skuteczne leczenie, dobre wyniki najbliższego tomografu i wyleczenie mojej mamy Małgorzaty z przerzutów nowotworowych. Aby podniosła się z depresji spowodowanej chorobą i aby zniknęły zaburzenia mowy spowodowane lekami

  Antworten
 5. O pokój na świecie i zaprzestanie bezsensownych wojen.
  O duchowe odrodzenie świata.
  O nawrócenia.
  O Bożą Moc w pracy, życiu i wszystkich sprawach Bogu wiadomych.
  O pomoc w sprawach naprawczych w mieszkaniu.
  O zdrowie duszy i ciała.
  Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

  Antworten
 6. Kochana Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej ukochanej Karolinki.
  Proszę również o uzdrowienie naszej relacji i o to żebyśmy mogli żyć razem w zgodzie , szczęściu i wzajemnym wspieraniu się.
  Wstawiaj się za nas u Boga każdego dnia.
  Serdeczne Bóg zapłać

  Antworten
 7. Święta Rito proszę wstaw się u Boga Wszechmogącego wyproś zdrowie i pomyślność w życiu dla Karoliny. Niech pozna kogoś wartościowego i ułoży sobie życie.
  Pragnę jej szczęścia.
  Gott segne dich

  Antworten
 8. Święty roto proszę o modlitwę w maju idę zanieść dokumenty w sprawie pracy do przedszkola integracyjnego. Dziś pisałam z dyrekcja Proszę dopomóż by się dyrekcji spodobały i dała zielone światło o staż lub pracę amen

  Antworten
 9. SW RITO PROSZE O MODLITWE ZA MEZA MA RAKA I ZA MNIE ZEBYM BYLA PRZY NIM ZA SYNA I SYNOWA BARDZO MI POMAGAJA PROSZE O CUD ZDROWIA I FINANSOWY BO TO TAK BARDZO KOSZTUJE POMOZ

  Antworten
 10. Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy Zofii, żeby pokonała chorobę nowotworową i wróciła do pełni sił oraz o modlitwę za zdrowie mojego taty Andrzeja, aby przebyty zabieg przyniósł mu poprawę zdrowia i wyleczenie problemów kardiologicznych. Proszę o modlitwę za wskrzeszenie uczucia szczerej miłości pomiędzy mną a ukochanym Rafałem, abyśmy mogli jak najszybciej założyć wspólnie szczęśliwą rodzinę i budować razem wspólną przyszłość.
  Proszę o siłę dla dla rodziców, dla mnie, i ukochanego na przetrwanie tego trudnego czasu, nim modlitwa zostanie wysłuchana.
  Czuję bezsilność, ale wierzę że modlitwy zostaną wysłuchane. Bóg zapła

  Antworten

Hinterlasse einen Kommentar