Intenzioni di preghiera a S.. Rity

Intenzioni di preghiera a S.. Rity.

Per, per quello che vogliamo pregare S.. Rity, dipende da noi stessi. Può essere una preghiera per la salute dei tuoi cari o dei tuoi, per il successo in famiglia o per un viaggio sicuro. Wspólnie możemy zadbać o nasze intenzioni di preghiera. Unisciti alla gente, che pregano S.. Rity. Lascia qui la tua intenzione e fidati di Saint. Ricia.

23 pensieri su "Intenzioni di preghiera a S.. Rity”

 1. Proszę o modlitwę w intencji brata żeby utrzymał się w pracy i sumiennie pracował i otrzymał łaskę spokoju duchowego

  1. Św Rito pomóż uratować moje małżeństwo , potrzebujemy własnego mieszkania, nie stać nas na nie, zdolności kredytowej brak potrzebujemy Twojej pomocy orędowniczko w sprawach beznadziejnych.

 2. Proszę aby za wstawiennictwem Świętej Rity na chwale Boga miłosiernego i wszechmogacego, wszystkie moje Bogu wiadome intencje doszły do skutku. Bóg zapłać Sylwia

 3. Santa Rita, proszę w intencji mojego Syna Michała: o spokój ducha, Salute, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie egzaminu poprawkowego matury z matematyki. Martwi się tym, brakuje mu pewności siebie, a to dobry i wartościowy człowiek, który ma plany i marzenia. Niech każdego dnia Bóg darzy Go Łaską a ludzie dobrocią.

 4. Sw rito niech dostanę pracę z wspaniałymi ludźmi którzy mnie czegoś naucza poprowadzą o będą przyjaciółmi prawdziwymi

 5. Prośba o łaskę uratowania mojego małżeństwa. Proszę o uwolnienie mojego męża spod złego, toksycznego wpływu jego matki. Prośba żeby zaczął myśleć samodzielnie i stał się dobry dla mnie i naszej córeczki. A także prośba o dar macierzyństwa – prośba o drugie dziecko. Chciałabym zostać jeszcze raz mamą, aby nasza córeczka miała rodzeństwo.

 6. Św Rito proszę o uratowanie naszego małżeństwa, o przemianę serca oraz nawrócenie męża oraz odrodzenie miłości i wierności małżeńskiej.

 7. O skuteczne leczenie, dobre wyniki najbliższego tomografu i wyleczenie mojej mamy Małgorzaty z przerzutów nowotworowych. Aby podniosła się z depresji spowodowanej chorobą i aby zniknęły zaburzenia mowy spowodowane lekami

 8. O pokój na świecie i zaprzestanie bezsensownych wojen.
  O duchowe odrodzenie świata.
  O nawrócenia.
  O Bożą Moc w pracy, życiu i wszystkich sprawach Bogu wiadomych.
  O pomoc w sprawach naprawczych w mieszkaniu.
  O zdrowie duszy i ciała.
  Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

 9. Kochana Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej ukochanej Karolinki.
  Proszę również o uzdrowienie naszej relacji i o to żebyśmy mogli żyć razem w zgodzie , szczęściu i wzajemnym wspieraniu się.
  Wstawiaj się za nas u Boga każdego dnia.
  Serdeczne Bóg zapłać

 10. Święta Rito proszę wstaw się u Boga Wszechmogącego wyproś zdrowie i pomyślność w życiu dla Karoliny. Niech pozna kogoś wartościowego i ułoży sobie życie.
  Pragnę jej szczęścia.
  Dio ti benedica

 11. Święty roto proszę o modlitwę w maju idę zanieść dokumenty w sprawie pracy do przedszkola integracyjnego. Dziś pisałam z dyrekcja Proszę dopomóż by się dyrekcji spodobały i dała zielone światło o staż lub pracę amen

lascia un commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. i campi richiesti sono contrassegnati *