Intenzioni di preghiera a S.. Rity

Intenzioni di preghiera a S.. Rity.

Per, per quello che vogliamo pregare S.. Rity, dipende da noi stessi. Può essere una preghiera per la salute dei tuoi cari o dei tuoi, per il successo in famiglia o per un viaggio sicuro. Wspólnie możemy zadbać o nasze intenzioni di preghiera. Unisciti alla gente, che pregano S.. Rity. Lascia qui la tua intenzione e fidati di Saint. Ricia.

26 pensieri su "Intenzioni di preghiera a S.. Rity”

  • Św Rito pomóż uratować moje małżeństwo , potrzebujemy własnego mieszkania, nie stać nas na nie, zdolności kredytowej brak potrzebujemy Twojej pomocy orędowniczko w sprawach beznadziejnych.

   rispondere
 1. Proszę aby za wstawiennictwem Świętej Rity na chwale Boga miłosiernego i wszechmogacego, wszystkie moje Bogu wiadome intencje doszły do skutku. Bóg zapłać Sylwia

  rispondere
 2. Santa Rita, proszę w intencji mojego Syna Michała: per la tranquillità, Salute, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie egzaminu poprawkowego matury z matematyki. Martwi się tym, brakuje mu pewności siebie, a to dobry i wartościowy człowiek, który ma plany i marzenia. Niech każdego dnia Bóg darzy Go Łaską a ludzie dobrocią.

  rispondere
 3. Prośba o łaskę uratowania mojego małżeństwa. Proszę o uwolnienie mojego męża spod złego, toksycznego wpływu jego matki. Prośba żeby zaczął myśleć samodzielnie i stał się dobry dla mnie i naszej córeczki. A także prośba o dar macierzyństwa – prośba o drugie dziecko. Chciałabym zostać jeszcze raz mamą, aby nasza córeczka miała rodzeństwo.

  rispondere
 4. O skuteczne leczenie, dobre wyniki najbliższego tomografu i wyleczenie mojej mamy Małgorzaty z przerzutów nowotworowych. Aby podniosła się z depresji spowodowanej chorobą i aby zniknęły zaburzenia mowy spowodowane lekami

  rispondere
 5. O pokój na świecie i zaprzestanie bezsensownych wojen.
  O duchowe odrodzenie świata.
  O nawrócenia.
  O Bożą Moc w pracy, życiu i wszystkich sprawach Bogu wiadomych.
  O pomoc w sprawach naprawczych w mieszkaniu.
  O zdrowie duszy i ciała.
  Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

  rispondere
 6. Kochana Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej ukochanej Karolinki.
  Proszę również o uzdrowienie naszej relacji i o to żebyśmy mogli żyć razem w zgodzie , szczęściu i wzajemnym wspieraniu się.
  Wstawiaj się za nas u Boga każdego dnia.
  Serdeczne Bóg zapłać

  rispondere
 7. Święta Rito proszę wstaw się u Boga Wszechmogącego wyproś zdrowie i pomyślność w życiu dla Karoliny. Niech pozna kogoś wartościowego i ułoży sobie życie.
  Pragnę jej szczęścia.
  Dio ti benedica

  rispondere
 8. Święty roto proszę o modlitwę w maju idę zanieść dokumenty w sprawie pracy do przedszkola integracyjnego. Dziś pisałam z dyrekcja Proszę dopomóż by się dyrekcji spodobały i dała zielone światło o staż lub pracę amen

  rispondere
 9. SW RITO PROSZE O MODLITWE ZA MEZA MA RAKA I ZA MNIE ZEBYM BYLA PRZY NIM ZA SYNA I SYNOWA BARDZO MI POMAGAJA PROSZE O CUD ZDROWIA I FINANSOWY BO TO TAK BARDZO KOSZTUJE POMOZ

  rispondere
 10. Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy Zofii, żeby pokonała chorobę nowotworową i wróciła do pełni sił oraz o modlitwę za zdrowie mojego taty Andrzeja, aby przebyty zabieg przyniósł mu poprawę zdrowia i wyleczenie problemów kardiologicznych. Proszę o modlitwę za wskrzeszenie uczucia szczerej miłości pomiędzy mną a ukochanym Rafałem, abyśmy mogli jak najszybciej założyć wspólnie szczęśliwą rodzinę i budować razem wspólną przyszłość.
  Proszę o siłę dla dla rodziców, dla mnie, i ukochanego na przetrwanie tego trudnego czasu, nim modlitwa zostanie wysłuchana.
  Czuję bezsilność, ale wierzę że modlitwy zostaną wysłuchane. Bóg zapła

  rispondere
 11. SW RITO PROSZE O MODLITWE ZA MEZEM LESZKIEM MA RAKA POMOZ ZATRZYMAC TE CHOROBE PROSZE O MODLITWE ZA MNA ZEBYM MOGLA GO WSPIERAC POMOZ TEZ W FINANSACH JESTESMY BIEDNYMI EMERYTAMI I NIERAZ NIE STAC NAS NA LEKI POMOZ BLAGAM MALGORZATA

  rispondere

Lascia un commento