Modlitwa o zdanie egzaminu na prawo jazdy

Modlitwa o zdanie egzaminu na prawo jazdy

Ojcze Niebieski,

Zwracam się do Ciebie z prośbą o łaskę i wsparcie w dniu mojego egzaminu na prawo jazdy.

Wiem, że ciężko pracowałem i przygotowywałem się do tego wyzwania, ale nie mogę pozbyć się stresu i niepewności. Proszę Cię, Panie, abym w tej ważnej dla mnie chwili zachował spokój i jasność umysłu.

Daj mi siłę, abym pewnie wykonywał wszystkie manewry i bezbłędnie odpowiadał na pytania egzaminacyjne. Niech wiedza, którą zdobyłem, będzie dla mnie łatwo dostępna, a koncentracja nie zawodzi mnie w żadnym momencie.

Proszę Cię również o życzliwość i wyrozumiałość egzaminatora. Niech oceni moją jazdę sprawiedliwie i dostrzeże mój wysiłek.

Oddaję się w Twoje ręce, Panie. Ufam, że Ty poprowadzisz mnie do sukcesu i obdarzysz mnie upragnionym prawem jazdy.

Dziękuję Ci za Twoją opiekę i proszę o błogosławieństwo.

Święty Krzysztofie,

Patronie kierowców, proszę Cię o wsparcie w tym ważnym dla mnie dniu. Dodaj mi pewności siebie i chroń mnie od wszelkich niebezpieczeństw na drodze. Niech Twoja opieka towarzyszy mi podczas egzaminu i w przyszłych podróżach.

Święta Rito,

Patronka spraw trudnych, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga. Błagam Cię o łaskę pozytywnego wyniku egzaminu. Niech moja ciężka praca i wysiłki zostaną docenione.

Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę i wsparcie.

Amen.

Pamiętaj, że ta modlitwa jest tylko propozycją. Możesz ją dowolnie modyfikować i dopasować do swoich potrzeb i przekonań. Najważniejsze jest, aby modliła się z serca i z wiarą w pomyślny wynik egzaminu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz