Modlitwa do Matki Bożej Kodeńskiej

Modlitwa do Matki Bożej Kodeńskiej.

Matko Boża Kodeńska, z wiarą i miłością oddaję Ci cześć, do jakiej zdolne moje serce. W Tobie i z Tobą uwielbiam Boga, że Cię tu posłał, abyś była dla nas Miłosierną Matką Pojednania i Jedności.

Proszę Cię z ufnością, dopełniaj swego dzieła w moim sercu. Wprowadzaj świętą jedność myśli, uczuć i pragnień, aby zawsze zmierzały ku Bogu. Wprowadzaj mnie w harmonię jedności Trójcy Przenajświętszej i napełniaj pokojem.

O tę jedność proszę także dla tych, których kocham (…) i wszystkich, z którymi się spotykam. Tchnij ducha tej jedności i pokoju we wszystkie sprawy, którymi się zajmuję. Niech dzięki temu wzrasta chwała Boża i dopełnia się Jego święta, zbawcza wola. Amen.

2 myśli w temacie “Modlitwa do Matki Bożej Kodeńskiej”

  1. Matko Boza Kodenska prosze Cie w intencji wybawienia Danuty i jej dzieci oraz rodziny z chorob,strat,nieszczesc,jak tez nienawisci ze strony nieprzyjaciol.

  2. Matko Boza Kodenska prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna.
    W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o stala prace dla syna.,o zdanie egzaminu dla niego.o bezpieczenstwo dla nas,o pomoc w sprawach ekonomicznych,o dobrych wspolmazonkow/.
    Dziekuje bardzo za otrzymane laski dla mnie i dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *